Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi a belépő a Kincsem...

Mennyi a belépő a Kincsem Parkba egy galoppversenyre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi,ingyé van.
2013. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan mint a lovassportokban is, a lóversenyeken is örülnek, ha van néző, aki nem a zsokék/hajtók rokona... Főleg, ha még fogad is. Nincs belépő, csak menjél.
2013. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper!!! Köszönöm szépen!! Nekem egy ismerősöm azt mondta aki pedig lovas, hogy 10000-2000 FT egy belépő!! Mondjuk nem nagyon akartam elhinni ezért is kérdeztem meg!! Még egyszer köszönöm a gyors válaszokat!!! :)
2013. szept. 6. 20:44
 4/10 A kérdező kommentje:
*20000 Ft
2013. szept. 6. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Mint írták, ingyenesek a versenynapok.

Előfordulhat, hogy van belépő, ez velem eddig egyetlen egyszer történt meg, akkor is kemény 500 forintot kellett fizetnem... :)

De 10-20 ezer forint?? Na az kizárt... Legalábbis egy átlagos versenynapért tuti nem kérnek el ennyit, legfeljebb valami komoly rendezvényért.

2013. szept. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan lehetőség van, hogy a célhoz közel eső, fedett helyen bérelsz asztalt, korlátlan italfogyasztással, az nyilván már fizetős, de az sincs 10 ezer egy főre, ha jól rémlik, még fele se.
2013. szept. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a VIP-ba is 2500 fejenként a jegy. lehet félreértettél valamit,szilveszterkor meg néha mikor nagy banjáz van akkor szokott 1-2 ezer lenni,de gyereknek csak 500 akkor is.ilyen van 1 évben kb 1-2 szer
2013. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat megnyugodtam, hogy nem olyan drága!! Nem tudom miért mondott ennyit az ismerősöm, de biztos, hogy ennyit mondott!! Nagyon szeretnék elmenni egy versenyre és így már sokkal nagyobb az esélye, hogy a szüleim elvisznek!!! :)
2013. szept. 7. 09:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Tök ingyen van minden,ha fogadsz vagy veszel valamit ott az kerül pénzbe,parkolni is lehet kényelmesen és ingyen :)) Szóval nyugodtan elvihetnek:)
2013. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ennek nagyon örülök!!! Köszönöm szépen!! :)
2013. szept. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!