Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dunakeszi közelében jó lovardák?

Dunakeszi közelében jó lovardák?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve járok lovagolni télen-nyáron, úgyhogy fontos lenne, hogy legyen fedeles is. Versenyekre is jártam egy-másfél évig. Sajnos mostanában elég sokat kellett lovardát váltanom az oktató vagy a lovardavezető miatt. Nagyon megköszönném a segítségeket! :)

(Már az összes ilyen honlapot megnéztem, de elég sikertelen voltam. :/ )



2013. szept. 8. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeretnél pontosan, Alagon rengeteg tréningistálló van, és főleg a galopp sport húzó, viszont olyan helyről nem hallottam ott, ahol díjlovaglás/ugrás szakágban értékelhető minőségben folyik az oktatás, és jók a lovak is, és rendelkezik fedelessel is...
2013. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dunakeszin nem tudok olyan lovardát, ahol van fedeles, de a környéken igen, viszont egyiket se ajánlanám, mert egyik rosszabb, mint a másik... :S
2013. szept. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig Csömörre jártam, mert itt tényleg nem találtunk... megfelelőt. :D Esetleg Fóton, Csömörön, Újpest-Dunakeszi közelében nem tudtok valamit? :(

Első: Igazából a díjlovaglás vonzana és 5 percre lakok Dallos Gyula lovardájától elvileg, de az megfizethetetlen. Mondjuk inkább a díjlovaglás vonzana, de ugratni is meg szeretnék tanulni, mivel még mindig nem jutottam el odáig, pedig szerintem tudtam volna... :)

2013. szept. 9. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Fóton van Dallos Zsófia lovardája, de gondolom az is hasonló árkategória... én csak Fóton és Csomádon, meg Sződön tudok, de ahogy írtam azok közül egyiket sem ajánlom. Várj csak, van egy, amit ajánlanék, de ott még csak most lesz majd fedeles, Fót Mogyoród felőli szélén van, a Ficánka, bár az díjlovas, ugrást nem nagyon láttam még. Amúgy nem ismerem, csak mellette szoktam ellovagolni, de szép a lovarda, szépek a lovak és szoktam látni az edzéseket, ahol nagyon komolyan dolgoznak és szépen mennek nagyon a lovakkal.

[link]

2013. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, szombaton fogjuk megnézni a helyet! :) Remélem végre sikeres is lesz a dolog. :D
2013. szept. 12. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
*VISÍT* szilya Noveeem
2013. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!