Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ezzel a lóval...

Szerintetek ezzel a lóval versenyezhetek díjugratásba?

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes?



2013. szept. 16. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

16 éves kanca kedves kérdező. Ez neked nem mond semmit? Ha versenyre akarsz indulni lóval akkor keress egy fiatalabbat.

Nem azt mondom,hogy a képen látható kancát már nem lehet használni hanem azt mondom,hogy már nem versenyhez való.

De sok sikert kívánok ha megveszed. :)

2013. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ez egy angol telivér. az, hogy azt írják, régebben versenyló volt azt jelenti, hogy futott a galoppon. arról szó nincs a hirdetésben, hogy valaha ugrottak volna vele.

16 éves lóval elkezdeni ugrani pedig nem könnyű. persze kis házi versenyen 50-60 centis akadályokon szinte bármilyen lóval el lehet indulni.


viszont ilyen roggyant hátú lovat eleve nem vennék meg semmilyen körülmények között.


arra a kérdésre pedig, hogy érdemes-e a válasz NEM, nem érdemes!

2013. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A lábai tropára mentek, botrányos, de ez a kornak is betudtahó, habár nem egy 16 nál idősebb lovat ismerek akiknek jobbak a lábai. A fara és a háta értékelhetetlen, de aranyos, kedves feje van.

Ezzel csak az előttem szólókat szerettem volna kiegészíteni, nekem is az a véleményem hogy nem érdemes megvenni őt.

2013. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem a korával van baj hanem az állapotával. ha úgy lett volna tartva ahogy nem volt akkor simán mehetne 16 évesen akár rev.re is, de lássuk be, nem egy 160 ezres fűnyírónak vagy hobbira alkalmas lóval fogsz 150-en repkedni..
2013. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Uram Atyám, ahogy ennek a szegény lónak kinéznek a lábai...

Kedves kérdező, ha neked nem tűnt fel, hogy a ló gyakorlatilag nyomorék, meg az sem, hogy mi a különbség versenyló és ugróló között, akkor egyelőre szerintem ne gondolkozz lóvásárlásban, versenyzésben, hanem keress egy jó lovardát, egy jó edzőt és kezdj el tanulni.

Alapvetően egy egészséges, 16 éves lóban még simán van pár év versenyzés, kezdőnek tökéletes. De ugrólovat keress és egészségeset - majd, ha már sokat tanultál.

2013. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Brutálisak a lábai, főleg a bal mellső.

Nem vagyok egy nagy lovas, hobbiszinten rajongok értük csak, de azt még én is látom, hogy ez a pacó már kiszolgálta az idejét, és maximum barátnak lenne jó.

Ne vedd meg, szörnyen néz ki. :/

2013. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A galoppon versenyzett lovaknál az első lábak és lapocka készülnek ki,ügetőlónak a hátsó lábai és a dereka.

Ez a ló tényleg csak hobbyra jó,esetleg ha pénzed és türelmed van,sport ménnel fedeztetve nevelhetsz tőle díjugrató versenyzésre alkalmas csikót.

2013. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen a szegény párán már lovagolni sem illene, nemhogy versenyezni. De te tényleg ennyire nem látod? Még a laikus páromnak is feltűnt, hogy mennyire megnyomorított ez a paci. A háta nagyon meg van nyomva, látszik, hogy túl fiatalon sokat terhelték, és helytelenül edzzették. A lábai is borzalmasak a jobb eleje sem túl egészséges, a bal mellső konkrétan meg van rokkanva. Ha teljesen egészséges lenne sem lenne már túl hosszú a versenyzői karrierje, de még megérhetné, így viszont csak egy kolonc, kiöregedett lovat akarnak rásózni valakire. Sajnálom szegény párát, van egy rossz sejtésem, hogy mi lesz a vége...
2013. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!