Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lovardáról?

Mit gondoltok erről a lovardáról?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon szeretem a pónikat, lovagolok, de a mostani hellyel nem igazán vagyok megelégedve (oktatók se a legjobbak, lovak se). Fontolgatom a lovardaváltást, mert utálom, mikor elrontják nekem az órákat. Szerintetek? (Képek, lovak, stb.)



2013. szept. 21. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosan szeretnél lovardát váltani tudok mondani egy jó helyet.Én is odajártam lovagolni.Ott vannak lovak és pónik is.
2013. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés,hogy merre laksz. Így eléggé nehéz ajánlani.
2013. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kistarcsán,és Csömörre jártam.
2013. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerem a srácot,aki csinálja és nagyon jó fej.Szerintem menj ki,nézd meg és próbáld ki.
2013. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a képek alapján szépnek és igényesnek tűnik, fedeles pálya is van. az oktatók is jók lehetnek, szerintem menj el próbáld ki aztán ha megtetszik menj át.

De ha nem jók az órák meg az oktatók a mostani helyen akkor szerintem ne csak fontolgasd hanem cselekedj, ne adj ki pénzt olyanért amit nem élvezel

2013. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy lovat, aki onnan jött (honlapon is kint van), csont soványra volt fogyva, nem tudom, hogy esetleg átmehetett-e még egy tulajon, de ha igen, majdhogynem irreális idő alatt...
2013. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!