Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok nekem ilyet linkelni?

Tudnátok nekem ilyet linkelni?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan videókat linkelni amiben olyan vágta van amit egy kezdő lovas az ügetés után fog venni?
2013. szept. 23. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy féle vágta van normál esetben, mármint amire a vágtát használjuk, az egy háromütemű jármód, és mint ilyen, nem sebességet jelöl. Nyilván elsőre olyan lovon szoktak vágtát tanítani, amelyik stabilan vágtázik lovassal, és alapból egy rövid, nagyjából összeszedett vágtát kínál fel, nem pedig elrohan. Maga a vágta amúgy egy könnyű jármód, sokszor könnyebb kiülni, mint egy-két ló ügetését például, egyfajta hintamozgásra gondolj.

Legjobb esetben voltizshevederrel ülsz a lovon, futószáron, és úgy találkozol először a vágta jármóddal.

2013. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az iskola/vadász vágtára gondolt. Mármint hogy melyiket tanítják kezdőknek. De azzal hogy voltige hevederben a legjobb tanítani, egyet értek!
2013. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Munkavágta a kezdők első létrafoka.
2013. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!