Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehet egy szürke lovat...

Hogy lehet egy szürke lovat legkönnyebben tisztává varázsolni?

Figyelt kérdés
Most nem a fürdetésre gondolok!!!
2013. szept. 28. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Domestos?

:)

2013. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
??? Nem értem a kérdést, magyarázd meg, légy szíves! :DD egy szürkét akarsz világosszürkévé varázsolni? ("fehérré") És minek?
2013. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
LEfested fehérre
2013. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most nem tudom h ezeket viccnek szántátok e ha úgy vesszük maga a ló hófehér csak mikor meghempereg vagy épp belefekszik az ürülékébe akkor mindenféle színe vn csak épp nem fehér.
2013. szept. 28. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem is szürkém van. Ha nem fürdetésre gondolsz: fém vakaró! Ezzel vakargasd meg jól a lovad és kijön! Habár én Wu2 -vel mosom és gyönyörű tőle a szőre és a sörénye,farka :D

egyébként a Wu2 embernek való sampon, Tescoban bárhol kapsz! Szinte már mindenki Wu2 -vel samponozza a lovát fölleg akinek szürkéje van! :)

remélem segitettem :)

+Wu2-ős fürdetésnél fém vakaróval vakard a lovad,és 2x mosd át a farkát sörényét is! :D

2013. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

évekig volt hófehér lovam ridegtartásban. nekem samponból a hamvasító sampon (ami kimondottan ősz, vagy nagyon világosra hidrogénezett hajra van, és pont az a célja, hogy megszüntesse a sárgás árnyalatot, maga a sampon sötétkék-lilás színű, shaumából van kb minden drogériában, idős pár látható rajta) jobban bevált, mint a wu2.


ilyen időben pedig ami csodákat művel, ha pucolás után egy nyirkos (nem vizes, amennyire lehet kicsavart) ronggyal áttöröltem. fiákeres bácsitól tanultam a "trükköt"!

2013. szept. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két utolsó hozzászólást :)
2013. szept. 30. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem bevált még ez a módszer is: egy harisnyába szenet raksz, és összetöröd apróra. Majd ezzel ki tudod mosás nélkül tisztítani szürke lovadból a trágyafoltokat. :) Próbáld ki!
2013. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!