Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen csizmát vegyek?

Milyen csizmát vegyek?

Figyelt kérdés
heti 2x1órát lovagolok pályán is és fedelesben is.Ideáig sima cipőben lovagoltam,de most szeretnék csizmát.Az a kérdésem,hogy szerintetek milyet vegyek,amiben télen nem fogok megfagyni?Létezhet,hogy nekem az oktatóm velúr vagy thermo csizmát ajánlott?Kérlek linkeljetek olyat!
2013. okt. 2. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Télire az oktató ajánlhatta a thermo csizmát, ha megengedheted magadnak, hogy külön téli csizmát is vegyél, akkor jól jöhet - én is a thermocsizmát használom télen, ez az egyetlen, amiben nem teljesen fagy le a lábam. Ha nem vagy fázós és csak 1-1 órát vagy a loviban, akkor a sima bőrcsizma is elég lehet, főleg, ha belefér egy meleg gyapjúzokni.

Nézd meg a nagylovas.hu-n, náluk van thermo is, sima is, a thermo 10 ezer körül van.

2013. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Télre lovagolni a legjobb a thermo lovaglócsizma, [link] (csak sajnos nem mindenki engedheti meg magának :/ )

vannak sima thermo csizmák is azok ilyenek: [link] de ez nem annyira lovagláshoz kialakított, ez főként azoknak jó akik térdig érő hóban gyalogolnak el a lovardához, vagy trágyázni:D

Szerintem a legjobb ha veszel egy lovaglócipőt és hozzá egy lábszárvédőt, mert ha mondjuk nyár van és meleg le tudod kapni a lábszárvédőt, feltűröd a gatyát és máris jobb:D

De ha mindenképpen csizmát szeretnél akkor egy bőrcsizmát vegyél, de szerintem vegyél 1 számmal nagyobbat hogy 1-2 zokni is beleférjen ha nagyon hideg van:D

Gumicsizmát semmiképp ne vegyél mert télen jéggé fagy benne a lábad nyáron viszont leizzad!!

2013. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!