Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok csődőr neveket?

Valentina2200 kérdése:

Tudtok csődőr neveket?

Figyelt kérdés
lesz egy deres angol telivérem.Tetszik két név az egyikre nem emlékszek de valami hajnal vagy éjjel vagy valami ilyesmi kérlek segitsetekmeg van egy olyan név hogy aprikose van olyan?és az csödőr vagy kanca név?és hogy kell leirni?

2013. okt. 13. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Aprikose: német szó és sárgabarackot jelent, vagyis inkább egy sárga lónak lenne jó - szerintem csődörnek és kancának is jó név lehet
2013. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi és az éjfél az csödőrnek jo??mert nekem az nagyon tetszik csak nem tom hogy fiu nak vagy lány név e
2013. okt. 14. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Éjfél inkább csődör név, kancára szerintem nem illene.

Ha tetszenek a német szavak, akkor:

Morgen: Azt jelenti 'holnap' vagy 'hajnal'

Morgenrot: hajnal

2013. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pirkadat?
2013. okt. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bas szus, ez is milyen kérdés? Ennyire ana lfabéta lenne az emberiség, hogy a saját kedvenceinek is mással adat nevet, ami amúgy egy tök szubjektív dolog? Meg most mi az, hogy mi illik, meg mi nem? Ezzel is csak a megeleni vágyását illeti az ember. Kit érdekel, hogy hívják azt a lovat? Van lyen , hogy csődör névadási törvény? De komolyan, ennyi fantáziája sncs az embernek? Miért akar lónév fronton megfelelni a köznek? Én amúgy utálom az állatneveket. Nekem van macskám, úgy hívom, hogy macska, vannak csigáim, úgy hívom, hogy csiga... úgysem érti, úgysem hallgat rá, nme tök mindegy? Egy állat sem hallgat a nevére, mert nem érti ezt a nyelvet, ami amúgy is egy gyenge próbálkozás a kommunikációra... de tényleg bassszki, nem tök mindegy???? Az állatok névadásával csak magunknak szezünk örömet, akkkor legalább mi magunk találjuk ki őket, ne mástól kérdezzük meg. Ha lenne lovam, úgy hívnám, hogy ló, vagy max lovacska.... ba szki az emberi hü lyeséget, de komolyan... :)
2013. okt. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak azt kérdeztem h hogy irják.csak kiváncsi voltam h milyen neveket irtok am mia faszt kell irogatnod??csak te lehetsz ilyen suta h a lonak lovacska nevet adsz ennyire unatkozol?mia faszt képzelsz inkább keressél barátokat.
2013. okt. 15. 16:06
 7/7 anonim válasza:
Szultán az szép név:)
2014. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!