Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Illik rá az Ízisz név?

Illik rá az Ízisz név?

Figyelt kérdés
Született a nagyszüleinknél még 4 éve egy deres kancacsikó. Mivel én születésétől kezdve gondoskodtam, foglalkoztam, neveltem, tanítottam a lovat ezért a szülinapomra nekem ajándékozták (már belovagoltan). Sajnos nagyapámék sehogy nem hívták csak néha néha rávágták hogy Csikó, Csibész..stb. (én már akkor is Ízisznek hívtam). Most már egy nagyon gyönyörű ló lett belőle! Eléggé tüzes, de nagyon intelligens és gyorsan tanul. Szerintetek illik rá az Ízisz név?

2013. okt. 16. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A Konzervkukorica is illik rá. Úgy hívod, ahogy szeretnéd! :D
2013. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 N.A.382 válasza:
Szerintem illik rá már az előző válaszadónak is igaza van úgy nevezed el ahogy szeretnéd!
2013. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a 70-es években hívhattak úgy egy orosz zabfajtát, hogy "Előre a szocializmus győzelméért", akkor bátran adhatsz ilyen nevet egy lónak.
2013. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!