Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelent az díjugratásban,...

Mit jelent az díjugratásban, hogy keresztezi a patanyomokat?

Figyelt kérdés
Ezért zártak ki egy versenyzőt, de nem értem, ez mit jelent?
2013. okt. 24. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam díjugratni, de én úgy tudom azt jelenti hogy a lovas elnézte az ugrások sorrendjét, vagyis nem azt ugrotta meg amelyiket kellett volna.
2013. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit félre hallottál. Olyan lehet,hogy rossz a lábsorrend és keresztezik a ló. DE ezért nem jár kizárás,ellenszegülésért (3 ért,nagyobb versenyen 2 ért) vagy pályatévesztésért szoktak kizárni.
2013. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De igen, létezik olyan, hogy nyomvonalkeresztezés. Általában pályatévesztés esetén fordul elő, amikor a versenyző észbe kap és korrigál, tehát nem ugrik meg rossz akadályt, csak csinál egy felesleges hurkot a vonalvezetésben. És igen, járhat érte kizárás.
2013. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erre gondoltam én is, hogy ezt jelentheti, de az egyik ugrás előtt én is csináltam egy fölösleges S-vonalat, és mégis befejezhettem a pályát és hibapont nélkül végeztem, de akkor lehet, hogy nem nézett oda a bíró épp... :)
2013. okt. 26. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!