Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek milyen a lovasoktatótok?

Nektek milyen a lovasoktatótok?

Figyelt kérdés

Milyen oktatók léteznek? Olyanok, akik kiabálnak vagy magyaráznak vagy megértőek, tekintettel vannak arra hogy vágta helyett ügetne az ember...

ÉS persze nem versenyre készülő ember elsősorban.


2013. okt. 28. 18:04
 1/6 anonim válasza:
A lányom lovasoktatója nagyon normális és rendes, nem kiabál. 20 éves lányos kinézetű fiú, de a lovakat nagyon szereti, 10 éve lovagol már.
2013. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyém idősebb talán 30-40 lehet, kicsit hirtelen haragú a lovakkal szemben de velem sosem az.
2013. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Az ,hogy kiabál nem feltétlen negatívum. Olyan meg nincs ,hogy neked azt mondják vágta,de te ügetnél. Persze ez az opció ,komolytalan ,"hétvégi" lovacskázásnál fennállhat,de komoly szinten közröhejnek számít. Néha kell ,hogy határozott legyen,az a legjobb ,mikor van határozottság de a dicséret sem marad el. Sok fajta oktató létezik manapság,de sajnos ott tartunk,hogy már a lovardai kislánykák,akik megszöktek a napköziből vagy a mucsatajnádon 2 szer lovat látott emberek is "lovasoktatók". Aztán létezik a normális réteg,akik jól magyaráznak és minden szempontból jók. De ez egyénfüggő is,mert nyilván mindenkinek mások az igényei.
2013. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az enyém 40 év körüli férfi. Bírom, tök jó fej, mindig elszórakozunk vele és jó oktató. Mondjuk mikor már fél órája kengyel nélküli könnyű ügetéses feladatokat ad, a pokolba kívánom.
2013. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nagyon jóba vagyok az edzőmmel.Tisztelem,nagy példaképem.Eszméletlen vicces srác.De amint lóra szálok bekeményít,és igen is vannak elvárásai.Szokott ordítani,de szerintem ez nem baj,sőtt. Néha kell is,rámfér :D
2013. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en nagyon jo oktatot talaltam. Nem szokott kiabalni sokszor dicser de azert kelloen szigoru. amikor meg futoszaron voltam mindig megkerdezte hogy mehet a vagta? meg mindig mondta hogy barmi baj van szoljak. minden lovashoz igazodik es amikor egyszerre 5en vagyunk a palyan akkor is figyel mindenkire:)
2013. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!