Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A ló testbeszédével kapcsolato...

A ló testbeszédével kapcsolatosan kérdeznék valamit, mert nem tiszta számomra?

Figyelt kérdés
Általában amikor a közelében vagyok az egyik lovardai lónak, akkor előrehegyezi a fülét, és kedves szokott lenni, néha horkant amikor meglát. Néha nyerít is. Ez mit jelent?

2013. okt. 31. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Ha mind a 2 fülét feléd hegyezi akkor figyel! Azt jelenti! Ha a beszédjén kívül mást nem csinál akkor tulajdonképpen valamit mondott! De mivel nem tudok lovul ezért nem tudom mit mondhatott!
2013. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
A horkantgatas es a halk nyerites szerintem udvozlest jelent. ha elorehegyezi a fulet,akkor figyel (szerintem rad).SZerintem kedvel teged! szoktal vele foglalkozni? :)
2013. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, rajta szoktam lovagolni, meg lovaglás előtt általában lecsutakolni :) Meg korábban oda szoktam menni a lovardába, és akkor is viszek neki almát, répát stb... köszi a válaszokat!
2013. okt. 31. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!