Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen nyugodt vérmérsékletű...

Milyen nyugodt vérmérsékletű lovat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fenn ál a kérdés a családunkban hogy karácsonyra vegyünk-e egy 6-7 év körüli, nyugodt vérmérsékletű lovat amit könnyen lehet kezelni. Egy közös családi lovat szeretnénk. A családból csak nekem van lovas tapasztalatom mert kb néhány kimaradással 6 éve lovaglok. Természetesen tudom hogy nem fajtától függ hogy milyen egy ló. Én egy gidránra gondoltam vagy egy furiosora vagy egy betanított iskola lóra. De természetesen érdekelne a ti véleményetek is . Mit gondoltok melyik lófajta lenne jó egy családi lónak? (már van egy shetlandi póni úgyhogy a 4 éves gyerek azon szokott lovagolni)

2013. nov. 2. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy a legkisseb aki lovagolni fog rajta az egy 13 éves lány.
2013. nov. 2. 13:37
 2/4 anonim válasza:
Heló! Én egy gidránt ajánlanék vagy egy hucult. Viszont a huculal az a gond hogy nem tudom hogy kibírná-e egy felnőtt alatt mer kislónak számít.
2013. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fajta nem igazán számít jelen esetben. Persze, ne az arabok között nézelődj...:)

Egy félvérrel is lehet ugyanolyan szerencséd, mint egy furiosoval vagy gidránnal. Nézz körül alaposan, próbálj ki többet is. Amelyik tetszik, könnyen kezelhető, nyugodt és tényleg tisztességgel be van lovagolva azt válaszd.

2013. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még csak egy gidránt néztünk meg ami nem igazán volt jó lovaglás terén mert ha a kakas kukorékolt megijedt. Mindig kiszoktam próbálni a lovakat amielőtt megvenném.
2013. nov. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!