Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lókikötőt, patamosót szeretnék...

Lókikötőt, patamosót szeretnék itthonra. Ötletek?

Figyelt kérdés
Két oszlop lenne leásva jó mélyen. Keresztbe lenne rárakva egy harmadik. Téglával lenne kirakva az alja. Milyen mérete legyenek? Mire figyeljünk oda?
2013. nov. 2. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány lónak? Egy lónak elég egy másfél-két méter széles, 2-2,5 m hosszú is, attól függ, shetlandi, vagy kisbéri, és hogy mennyire ficánkol. Nálunk 2,5m*2,5m de nem tudom, mi a szabályos. A 175centis kisbérimnek kicsit lehetne hosszabb, ha hátrál pár lépést, lelép a patamosó szegélyéről, de nem is a legelejénél van kikötve, hanem 40-50 centivel hátrébb.
2013. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kb. 170 cm-es sportlónak kéne. Vagyis van 3 ló de ő a legnagyobb. Legtöbbször egy lovat nyergelünk (nyergelős, lópucoló helynek is gondoltam). Úgy gondoltam hogy ha nagyon szükséges két ló elférjen szűkösen. El van mind a 3 egymással úgyhogy ha szűken állnak se kell félni hogy megrúgják egymást. De legfőképp egy lónak gondoltam.

Az elképzelés amúgy eddig jó? A keresztrúd kb. szügymagasságban legyen?

2013. nov. 2. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Én betonoznám, mert a téglát nehezebb tisztítani.
2013. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!