Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy lovam akit nagyon...

Valakixdd kérdése:

Van egy lovam akit nagyon szeretek de a szüleim én is és az edzőm is azt gondolják hogy nem annyira jó?

Figyelt kérdés
(túl öreg lassan 19 éves ) menni azért megy de nem kanyarodik. Arra gondoltak hogy be akarják cserélni mert nagyon jó származása van és kanca. De én nagyon szeretem és nem tudom mit csináljak. Szerintetek?

2013. nov. 17. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Engedd el. :) Nehéz lesz, de meg kell tenned. Előbb-utóbb úgy is meg kell tenned...
2013. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nem cserélném be.Nincsen lovam, de viszont ha lenne, és nagyon szeretném én nem cserélném be.Ez csak az én véleményem! :)
2013. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyen tőle egy csikód,mire nyugdíjazod addigra ott lesz csikója akin lehet majd lovagolni.Őt pedig letudod nyugdíjazni.19 éves ló még nem olyan öreg.22-23 éves koráig lehet azért rajta lovagolni,Barátnőméknek is van 23 éves lova köszöni szépen jól van,lovagolni is lehet kíméletesen.
2013. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha babusgatni ,bohóckodni akarsz vele,akkor tök mindegy,tartsd meg ,de ha komolyabb tervek vannak,akkor egy 19 éves ló ,sportcélra nem sokáig lesz már alkalmas.
2013. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jó a származása vigyétek el szemlére(vagy ha már volt, bocs). Ott kiválasztanak egy hozzá megfelelő mént, és szerintem érdemes lenne befedeztetni.Mert ha már olyan korba lép amikor már semmit nem tudsz vele csinálni csak ápolni, simogatni, játszani vele, Akkor ott lesz a csikó és akkor már lovagolhatsz rajta.De ha nem tudnátok eltartani két lovat, akkor érdemes lenne eladni vagy egy olyan tenyészetbe adni ahol elfogadják és lehet venni egy új lovat.


Ha én lennék a te helyedbe:Megtartanám és befedeztetném.Az egyik lovam 23 éves és még lovagolok rajta, csak nem hajszolom agyon és max ha hetente lovagolok rajta 5 órát.

2013. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lovam, bár még csak 10 éves. 5 éve az enyém, és biztos vagyok benne, hogy ha már túl öreg lesz se fogom lecserélni. Vagy mellé lesz egy másik lovam, vagy nem lesz másik lovam, de az biztos, hogy ő marad. Ő volt aki mindig hitt bennem, valóra váltotta az álmaimat, jobban ismer engem, mint bárki más, és ez fordítva is igaz. Nem fogom csereben hagyni akkor sem, ha már nem lehet vele versenyezni, vagy akár csak lovagolgatni.
2013. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és megváltozott a döntésem felhívtuk a régi gazdáját és monda hogy ő mindig pálcával lovagolta mi meg csak 1x kétszer és elmondta hogyan kell őt irányítani a kövi lovagláskor alkalmazom és irok még..
2013. nov. 21. 17:41
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezt azoknak írom akik azt írták, hogy ne adjam el:

szerintem apa szerint az edző szerint is jobb le egy másik ló mert ugymondva a nyelvemen visszafejlődök AZT MONDTA MÁS lóval elöbbre tartanék tudom őt is szeretem de ha meg szeretnék tanulni lovagolni.... és utolsó kommentelő ő még csak 2 éve van nálunk de 1 éve lovagolom a semmiért mert nem fordul..... többiek : tudom csak fedeztetni sok pénz ha belahal akkkor mivan meg főleg az hogy még nem volt csikója

2013. dec. 7. 11:17
 9/9 A kérdező kommentje:
+ öreg nem lehet irányítani amig a csikója felnőne min lovagoljak? meg nincs még 1 helyünk
2013. dec. 7. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!