Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez jó ló?

Szerintetek ez jó ló?

Figyelt kérdés
Ezt a lovat akarnám megvenni első lónak. Sztetek jó? [link]
2013. nov. 17. 20:22
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép ló,biztos jó gazdája leszel.
2013. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép, és biztos jó is. :)
2013. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

-szénahasa van

-herélt

-lovagoltsági foka alapján hobbira, terepre alkalmas, de belovagoltnak azért nem igazán nevezném

-az akhal-tekén a fajtát kell megfizetni, bár nincs kiírva az ára, számíts erre

-a nyaka alakulása sem az igazi

2013. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A hasa egy dolog, azon lehet javítani. Kiképzés alatt áll. Viszont, anno én is érdeklődtem (10 hónapja) azt hiszem 500.000 Ft-ot mondtak rá. Túl drága.

Egyébként, ha itt kérdezed, hogy jó e első lónak, szerintem várj még a vásárlással. Ha mégis veszel, vegyél egy tapasztaltabb, belovagolt lovat.

2013. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit erősnek tűnik az alsó nyakél... nem tetszik.
2013. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Valletta ***** válasza:

Jó, de mire? Hobbira biztos, de nekem nem tetszik a felépítése, ha az ilyen típusú lovak tetszenek, akkor már inkább egy telivér, ennek az árának a feléért.

Ha nincs tapasztalatod a belovaglás terén, akkor pedig egyértelműen kizárva.

2013. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nyakalakulása az akhal tekini fajtának köszönhető.
2013. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A military és a hobby közt van némi különbség! Lehet, hogy az én tudatlanságomnak köszönhető, de sem ugrópályán, sem díjlovagló négyszögben, sem military pályán nem találkoztam még ezzel a a fajtával. Viszont azt sem mondhatom hogy nem ismerem a fajtát. Nekem ez a ló akkor sem kellene, ha az eladója fizetné a ló árát!! Az említett feladatok egyikére sem képes ez a fajta!Igénytelen, strapabíró, haladni tud, aztán ennyi, és semmi több!
2013. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nyers ló, meg tudod oldani a belovaglását? Küllemre elég csúnyácska szegény, jó edzéssel javulhat ez vlamit, de nem sokat. Nem fizetnék érte 300 000-nél többet csak azért, mert Ópusztaszerről van, és akhalok vannak a felmenői közt. Hobbira, terepre megfelelő lehet.
2013. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a ló annyra hasonlít az akhalra, mint arab telivér a sodrottra! Nagyon nem tisztavérűnek tűnik! Mellesleg alig hasonlít az akhalra. Az én megítélésem szerint több bent a sodrott, mint az akhal. Attól, hogy nem tartom szépnek, még lehet jó, de mire? Semmivel nem mutatósabb, mint egy magyarfélvér, legfeljebb drágább! Kiképzés alatt, de alkalmas militaryra, díjugratásra, hobyra. Ezt jóleső érzés leírni az eladónak, még akkor is, ha nem igaz! Alkatából ítélve nem az a kimondott ugró fenomén. Na ebből a hoby tereplovaglás az, amit elképzelhetőnek tartok. Képből, bármennyire is mutatós egy ló nem derül ki az, hogy jó-e?
2013. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!