Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovak marmagasságánál hány...

A lovak marmagasságánál hány centinek felel meg a bottal mért magasság?

Figyelt kérdés
És nekem ,,kicsi" lenne egy bottal 140, szalaggal 145cm magas ló, ha én 164-168cm között vagyok? Előre is köszönöm a segítséget! :)
2013. nov. 19. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A bottal mért magasság olyan mintha te a fal mellett állva mérnéd meg magadat. Azért szokott több lenni a szalaggal mért magasság mert a szalag ráfekszik a ló vállára és egy jól izmolt, húsosabb lónál akár 10 cm is lehet az eltérés a két mérés között. Az okosok azt mondják az az ideális lóméret ha a szemed a ló marjával van egy vonalba.
2013. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Valletta ***** válasza:
Határeset. Attól függ, mennyire széles a ló vagy hogy mennyire erős a testalkatod. Ha mondjuk haflingiről van szó, jó lehet, de ha sportpóniról, akkor kicsi. Plusz ki kell próbálni, hogy te mennyire érzed kicsinek és számításba venni, hogy fogsz-e még nőni.
2013. nov. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2013. nov. 20. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!