Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy antik kengyelem tobb...

Rekkka111 kérdése:

Van egy antik kengyelem tobb mint 90 ven eves rez menyit erhek?

Figyelt kérdés
Amikor a ruszkik magyar orszagon ruszkik voltak...
2013. nov. 26. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Már bocs,de a 90-hez miért kell kulon odairni,hogy "ven" ??? A 90 vagyis a kilencven az igy is ugy is azt jelenti. Nyelvtanbol buktál? Oo Ilyet még nem láttam!
2013. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pár ezer forintot ér
2013. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha egy komplett nyereg lenne az lehetne akár több százezres tétel is. Így, ha jó állapotban van és tényleg ilyen idős, akkor 10.000 körül talán kaphatsz érte. Persze, ha kifogsz valami fanatikus gyűjtőt lehet több is.
2013. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mázlid van ha egyáltalán érdekel valakit :D Viszont ha egy

újfajta springel kengyeled lenne... :) na az már ér valamit :)

2013. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1 .Válaszra hat bunkokam nem erdekel hogy mit gondolszbrolam meg a tudomanyomrol lehet tobbre vittem minte. A tobbieknek koszonom de nem par ezer forintot er maksz a muanyag kenygyek a piacon ez antik alapbol draga foleg hogy rez A NORMALISAN VALASZOLOKANK KOSZONOM
2013. nov. 26. 22:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első védelmében: ne haragudj, kérdező, de gyakorlatilag nincs egyetlen helyesen leírt szó sem a kérdésedben, sem a kommentedben. :-( Próbálj jobban figyelni, mert így tényleg ciki. Elütés bárkinél előfordul, de a te írásodhoz majdnem fordítógép kell, hogy értelmezhető legyen. :-(

A kengyel: kérdezz meg esetleg egy múzeumot, hátha érdekli, de én is azt gondolom, hogy egy kilencven éves kengyel gyakorlatilag értéktelen. Még nem olyan idős, hogy igazán antik darab legyen, használathoz viszont már igen öreg. Az értéke leginkább a MÉH-ben, súly alapján a réz átvételi ára, nem több. Hacsak bele nem szaladsz egy gyűjtőbe, de ő sem fog neked pár ezer Ft-nál többet adni érte.

2013. nov. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gabka véleményét osztom, csak nem volt kedvem korábban ennyit írni. Köszi:)

Egy 90 éves réz kengyel tényleg nem ér semmit. De ha egy féldrágakövekkel kirakott szarmata aranykengyeled lenne, na azzal már lehetne valamit kezdeni:)

2013. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tegyél fel róla képet légyszi, mert az anyaga nem is, de az alakja érdekes lehet. Egy új rézkengyel kb 10 ezer Ft-ba kerül. Mivel régi ettől nem nő az értéke, mert nagyon sok padláson lehet pár kallódó darab, használtan max 5-6 ezerért veszik meg, ha szép állapotba hozod, kifényesíted. Max attól lehet drága, ha bizonyítottan valami híres emberé volt.

Mellesleg 1 db kengyel van meg vagy 1 pár? Mert ez sem mindegy, ha nincs párban kb értéke annyi, amennyit a MÉH telepen adnának érte.

2013. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szia amugy telefonrol vagyok es iras segitot automatiksan be alitja ahogy el kuldom tejesen mas szovege ad ki hasznalhato versenyeztem vele .... Nagyon jo alapotba van szebb mint barmeik bolti csak man regen fenyesitetem szidoval gyonoru szokot leni nem egyszer dicsertek mar hasznalhato
2013. nov. 27. 13:27
 10/13 A kérdező kommentje:
Tomor rez bol van nm ugy mint a bolt hogy rez utana el kezd kopni 1 par es tobb mint 90 eves szaz folott is lehet
2013. nov. 27. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!