Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Cob vagy póni? SOOOS

Cob vagy póni? SOOOS

Figyelt kérdés
Egy sportpónim van és 2 nyeregalátétet vettem neki ugyanolyan nagyságúak de az egyik COB a másik pedig PONY . Ez azt jelenti , hogy a pónim használhat COB méretű dolgokat is ...
2013. dec. 29. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én régen a sportpónimra (145 cm magas volt) mindig COB-os dolgokat vettem.
2013. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komoly köszi , ezzel nagyon megkönnyítetted a dolgom ! Nagyon köszönöm!
2013. dec. 29. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A méretezések könnyen eltérhetnek, soha nem ez alapján kell választani. A méret egy támpont, de érdemes látnod, mekkora a saját lovad és úgy választani neki felszerelést. Az én egyik arabomra pl. nemrég vettem új ínvédőt, póni méret van ráírva, de közel sem az. Nem szoktam foglalkozni a méretezésekkel, mert sokszor csalós.
2013. dec. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem rég vettem két alátétet, ugyanaz a márka, a típus. Én hülye, ott nem is néztem meg, otthon szembesültem vele, hogy az egyik legalább 8-10 centivel keskenyebb. O.o Mondjuk vissza cserélték, de akkor is...
2013. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!