Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem éretem ez mit jelent?

Nem éretem ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Not enough RAM MemoryYou have 80 MB free RAM on your computer. You need a minimum of 256 MB free RAM on your computer to run Star Stable. Perhaps there are some programs running that can can close down.

2014. jan. 4. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy nem értem.
2014. jan. 4. 16:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sem angolos sem számítógép zseni de szerintem neked 80 mb szabad ramod van, a játékhoz meg minimum 256 mb kell.
2014. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy ezt a kérdést miért az állatok kategóriában tetted fel...
2014. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most töröltem egy programot,és így többnek kéne lennie,de kevesebb lett.
2014. jan. 4. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
google fordító?
2014. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább csukjál be programokat. Lehetőleg semmi ne fusson, csak az a játék. Esetleg egy újraindítás is segíthet, de ha azután sem sikerül, akkor egyszerűen csak reménytelenül gyenge géped van hozzá.
2014. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem azért ide tette fel ezt a kérdést, mert egy lovas játékról van szó :D amúgy igen, 256 MB-ra van szükséged, hogy elinduljon a játék, de neked csak 80 MB van a gépeden.


Nézd meg mennyi szabad hely van a gépeden és töröld azt, amire nincs szükséged.

2014. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A RAM nem egyenlő a vincseszteren tárolható adatok mennyiségével, hiába töröl programokat, nem evidens, hogy több RAM áll majd rendelkezésre.

Az újraindítás amúgy jó lehet, főleg hibernálás után egy-két oprendszer hajlamos fura adatokat közölni. Meg persze nézd meg, hogy egyáltalán mennyi RAM-od van összesen.

2014. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy az emberek 2014-ben semennyire se vágják, hogy a gépükben mi micsoda...

Emberek: a háttértároló (winchester, merevlemez, vagy akármilyen néven említhetjük) NEM egyenlő a RAM-mal. A RAM a memória. Ahol futás közben tárolódnak a programok adatai. A RAM kikapcsoláskor teljesen üres lesz, a háttértárolón levő adat pedig ugye megmarad.


No, a háttértároló az, amiről uninstallálással eltávolíthatjátok a programjaitokat, ez a RAM-ban szabadon lévő helyet csak abban az esetben csökkenti, ha esetleg az adott programból volt futó példány. A RAM-ból való eltávolításhoz azonban nem kell a winyóról törölni a programot, bőven elég, ha leállítjátok.


A RAM-nak van egy mérete. Attól függ, hogy mennyit vettél. Az operációs rendszer (amit nem tudsz leállítani) és a futó programok belepakolgatnak dolgokat. Így valamennyi hely foglalt, és valamennyi maradt üresen. Ez a program most 256MB szabad memóriát igényel a futásához, de neked csak 80 maradt az oprendszer meg a futó programok cuccai után üresen... Megoldások: futó programok leállítása, újraindítás, és ha így se megy, akkor több memória vásárlása.


Akik értenek hozzá, azoktól bocs, hogy elég pongyola voltam.

2014. jan. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!