Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Iskolalovakkal lehet parellizni?

Iskolalovakkal lehet parellizni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam és néztem róla videókat, egyszer kipróbáltam az első 2 játékot. Sajnos lovam nincsen és valószinüleg nem is lesz (pedik felszerelésem is van..)ezért érdekelne, h iskola lovakkal lehet parelliznizni?
2014. jan. 11. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lovardák, ahol természetes lókiképző módszerrel oktatnak, ilyet keress! Egy sima lovasiskolában ahol napi 8 órában megy a ló más lovasokkal nem fogsz vele eredményt elérni, főleg hozzáértő segítség nélkül egyedül. Én a Szentendrei szigeten ismerek természetes lókiképzéssel foglalkozó lovasoktatót, aki saját ló nélkül is vállal tanítványt, de biztos van több ilyen hely is. Ha pedig arrafelé laksz és érdekel a lovarda címe, elérhetősége, szólj, és elküldöm.
2014. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a ló tulajdonosa megengedi, akkor persze lehet, az más kérdés, hogy valószínűleg teljesen felesleges.

Már csak azért is, mert rengeteg gyereket lát rajtad kívül, sokan lovagolnak rajta, sokan foglalkoznak vele, így hamar összekeverik a lovat, és valószínűleg állandóan elölről kell majd kezdened vele a foglalkozásokat, ahogyan a ló tulajának sem árt néha átlovagolnia az iskolalovakat, hogy helyretegyék a fejükben mit, hogyan is kell csinálniuk a megfelelő segítségekre reagálva.

2014. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 x) ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy inkább ne csináld, mert mindenki másmilyen segítségeket használ. Ami nálad annyit jelent, hogy hátralépés, arra másnak lehet, hogy ágaskodni fog a ló vagy földhöz vágja magát. Ezen kívül ahogy előttem is írták, nem fogsz tudni sok mindent elérni, mert rengetegen foglalkoznak a lovakkal nap mint nap.
2014. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!