Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Polártakaró jó istállótakarónak?

Polártakaró jó istállótakarónak?

Figyelt kérdés
Vékony takarót szeretnék a lovamnak mert nincs nyírva csak rosszul volt takarmányozva ősszel és elég gyér bundája nőtt. Ha egy sima polártakarót teszek rá a bokszba az jó? Nem tudom, hogy nem ragad-e rá a szalma, meg ha belefekszik egy trágya kupacba, akkor a polár nem szívja-e magába a nedvességet. Szóval jó a polár anyagú takaró istállóba?
2014. jan. 11. 21:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy a vászontakaró jobb?
2014. jan. 11. 21:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Polár takaró jobb :)
2014. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is melegebb a polár. De ilyen időbe én nem takarnám le. Előfordulhat még mínusz 15-20 fok is. Ma most betakarod polárral akkor később kell egy vastagabb szerintem. Szerintem rakj alá jó sok szalmát és ha lehet akkor energiadús takarmányt adj neki. Úgy értem ha nem lesz tőle bolond. Attól is függ hogy egyedül van e az istállóba mert ha nem akkor a többi lóval együtt azért fel tudják fűteni. Meg ha egyedül van és jól van szigetelve akkor is tud magának meleget csinálni. Mi pl. szénával szigeteltük a padlást. Szóval szerintem ráérsz vele majd ha már mínuszok lesznek.
2014. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!