Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Használ valaki ilyet? Tapaszta...

Használ valaki ilyet? Tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 26. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Használni még nem használtam ilyet, de fele ennyiért már kapsz minőségi használt nyerget. Jobban jársz vele szerintem.
2014. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem volt/van.. nem szeretem de mivel első nyergem volt hát megtartottam.. én nem vennék ilyent..
2014. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy bértartó lánynak volt ilyen, szép fokozatosan elkezdett szétnyílni, 2 év után ki kellett dobni, a nyerges szerint többe került volna a javítás, mint amiből egy ugyanolyan szintű használt nyerget lehet venni. a váza ócska, vékony anyag, könnyen eltörik. a nyeregszárnyak is varrás mentén, mintha perforálva lettek volna, elkezdtek leszakadni.

viszont ami mellette szól, hogy elég kényelmes volt!


(lehet, hogy nem pont ilyen volt, de hasonló árkategóriában horzés univerzális nyereg volt, kb 4 éve)

2014. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!