Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ezt mivel csinálták?

Szerintetek ezt mivel csinálták?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=QdhG28A314o

a videóban a csillagokat mivel csinálták meg a farán? hallottam már arról hogy ha bevizezik a területet ki lehet alakítani formákat de itt miután a vízbe bement azután is úgy maradt. Talán beleégették? köszönöm a válaszokat :))



2014. jan. 26. 14:38
1 2
 1/12 x) ***** válasza:
Meg van nyírva a ló, csak csillag formában van meghagyva neki kevés szőr. Mellesleg szerintem elég csúnya.. :/ Aki meg azt írta, hogy utálja a lovakat valószínűleg még egyel sem került komolyabb kapcsolatba. Könnyű olyasmit bírálni, amit nem ismersz. -.-
2014. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 x) ***** válasza:
33%
Azt azért hozzátenném lovasként is, hogy az az ember se normális amelyik rúgni tanítja a lovát...
2014. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Magasiskolai gyakorlat az a " rúgni tanítja a lovát". Pl a bécsi spanyol lovasikolában van hasonló. És szerintem ők teljesen normális emberek, és egy "kicsit" jobba értenek a lókiképzéshez mint itt bárki :)
2014. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Tegyük hozzá, amit a videóban látunk, annak semmi köze nincs a capriole-hoz és úgy általánosságban a magasiskolához...
2014. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
69%

Megvan nyírva a paci és a csillagok azok meghagyott hosszúszőrök :)

Szerintem valaki akkor nézze le a videóban szereplő csajszit ha ugyanígy betanította a lovat. ;) Mivel azért a csaj elég jó lovas és a lova is jól képzett hobby szinten simán tanulhatnak ilyesmiket.Akinek nem tetszik a videó ne nézze meg.De ha meg is nézi tartsa magában a rossz megjegyzéseket. ;) Mivel gondolom te sem szereted ha csak keményen az edzés szerint haladtok.Kell néha egy kis játékosság bele.Ők ezt így rakták bele.Ha neked nem tetszik egy kis szabad idomítás az már a te problémád ;) Kinek a pap kinek a.... ;)

2014. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten sem szabad a lónak tanítani, hogy rúgjon. A magasiskola az más, ráadásul igen csak magasan képzett lovasok vannak ott.
2014. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten vagy abszolút laikusként talán még rámondható, hogy magasiskolában is van ilyen, de aki kicsit is ismeri, mi zajlik ott, az helyből megmondja, hogy ez köszönőviszonyban sincs vele. Ott nem célzottan rúgni vagy ágaskodni tanítják a lovat, mert senki sem akar olyanra betanítani egy lovat, amit később soha nem akar viszontlátni tőle, legalábbis aki alaposan végiggondolja a helyzetet, az alighanem így van vele. Ha alattam ágaskodik, vagy bakol a ló, akkor arra jutok, hogy vagy fáj valamije, vagy valamit nagyon nem jól csinálok - esetleg csak ő szívózik, és megtagad egy feladatot -, semmiképp se arra, hogy tök jó, végre magasiskolai feladatokat is tudunk, holnaptól elkezdem már ezt célzottan tanítani is neki.
2014. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

ez nem rúgás inkáb nevezzük játéknak vagy trüknek, sokan szeretnek ilyeneket csinálni a lovakkal és szerintem azért van benne egy kis díjlovaglás (magasiskola is)

az ágaskodást meg mikor tanította és ki?

az alapból benne van a lóban

2014. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A ló tud rúgni, ágaskodni magától is, a kérdés az, hogy minek tanítsunk (mert hogy jelre csinálja, azt ugye tanítani kell) neki olyat, aminek semmi haszna? Szórakozásból? Felőlem. Én olyan dolgokkal szeretek szórakozni, aminek van némi értéke is a lókiképzésben.


Mellesleg a videóban látottaknak SEMMI köze nincs a magasiskolához, a díjlovagáshoz meg főleg (arról nem is beszélve, hogy a kettőnek alapból nem sok köze van egymáshoz).

2014. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen! Akkor szeretném látni videón, ahogy ti lovagoltok, mert szerintem ez a csaj mindegyikünknél jobb lovas...
2014. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!