Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen ló illene...

Szerintetek milyen ló illene egy ilyen lányhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Álom lóról lenne szó, csak nem tudom elképzelni, milyen...

olyat szeretnék amelyik illik hozzá és remek ugró képességgel rendelkezik, mondhattok fajtát színt, bármit elvégre álomban minden előfordulhat :)

Íme:

hosszű szőke hajú lányról van szó, aki kb 13 éves, 3 éves kora óta lovagol és nagyon tehetséges ugró, és kék szemű :)

kérlek csak a kérdésre válaszoljatok, mert kritikákat nem szeretnék most olvasni, csak hasznos válaszokat, az hogy miért fontos nekem, az csak rám tartozik :)

(nem rólam van szó, szintén ez is egy álombeli személy)

Ha ez segít Elizabett Sárának hívják

a lovát meg Szikrának nevezné :)



2014. jan. 27. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Elég fura kérdéseid vannak neked lovak mindenáron. :D Ez inkább a pszichológia kategóriába illene. :D

Ha nagyon muszáj lenne írni valamit és szigorúan csak az optikai összhangra törekszünk, akkor egy hintalovat. ;)

2014. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Színeiben én valami harmóniát keresnék, tehát a lány szem, haj, bőrszínéhez valamilyen formában illő lovat gondolnék el, nem feltétlenül ugyanolyan színűt, csak olyasmit, ami valahogyan illik hozzá.

Kiállására egy jól izmolt, korrekt küllemű lócát gondolnék el, ha már úgyis csak az álomban létezik, mert egy ilyen ló erőt és magabiztosságot sugall. Magassága, fajtája mindegy. Nyilván, ha ugrani akar vele, nem hidegvérűt, de tetszőleges sportló, valami jó lehet.

2014. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 válaszoló mondtam hogy nem kérek ehez hasonló válaszokat! >:(

olyasmi lóra gondolok, aki álomban szerepel, de akár a valóságban is megjelenhet

pl.: már volt olyan kérdésem, hogy melyik a legelegánsabb szín

nem úgy értettem, hanem ehezhasonlóan mondjuk szürke shagya

vagy sárga oldenburgi csillaggal a homlokán vagy ilyesmire gondolok :)

ezek csak példák voltam nem kérem megítélni, mert dudom hogy a shagyák nem feltétlenül szuper ugrólovak, persze ez egyedtől is függ

na erre gondolok, most egyedet ne nézzünk, ezt felejtsük, el az most nem lényeges :)

2014. jan. 27. 19:00
 4/11 A kérdező kommentje:
ha nem igazán értitek, akkor megpróbálom újra érthetőbben leírni :)
2014. jan. 27. 19:00
 5/11 A kérdező kommentje:

ja és nem tudom hogy 1. minek írsz ilyen válaszokat!

mondtam hogy nem kérek ilyen válaszokat és nem sértegethets senkit >:(

nem tudom hogy hogyan képzeled, ha ez a véleményed minek írod le?

2014. jan. 27. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel én pont 13 avgyok szőke és készszemű xD ezért valahogy én így képzelem el:

[link]


[link]


[link]


Nekem valahogy legjobban a sárga tetszik, én ugy képzelem el az álom lovam hoyg izmos de nem nagy testű kb 160-170 és a szőre fényes és pl egy hannoveri vagy esetleg holstein.


Amúgy ha jól sejtem egy történetet szertenél irni vagy valami blogot de javíts ki ha nem . xd

2014. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem igazán :)

képzeletbeli történet, szeretek gondolkodni :)

2014. jan. 28. 17:33
 8/11 A kérdező kommentje:

egyébként nekem is a sárga tetszik a legjobban csak éppen csillaggal a homlokán és oldenburgi

de a szőke hajúakhoz illik szerintem a szürke is és nem tudtam eldönteni köszönöm :)

2014. jan. 28. 17:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Értem :)) én mondjuk ilyen (értelmesen fog hangzani) de lefekszem és elalvás előtt így el képzelek magamról mindenféle butaságot xd hogy pl. Lesz egy ló aki majd bízni fog bennem vagy épp hoyg ugrani fogok
2014. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:)

miért hangzana butaságnak velem is ez van :)

mondjuk úgy hogy ehez kell :)

nekem van egy képzeletbeli lány (a fent említett) és neki egy családja, aki nagyon híres díjugrató és díjlovagló család, akik profin oktatnak és eredményesen versenyeznek, tulajdonképpen én az ő mindenapjaikat képzelem el, de mindenki kitalált személy :)

2014. jan. 28. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!