Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bárányszőrmét hol tudnék...

Bárányszőrmét hol tudnék szerezni, és mennyiért? /nyeregemelőbe menne/ valamint milyen anyaggal kell kitömni a nyeregemelőt, és a nyeregalátétet?

Figyelt kérdés

Varrni azt tudok stb... de mennyibe kerülne ez nekem?

Egyébként légyszi valaki tudna nekem adni egy nagy nyeregemelő (teli) méreteit?? + a fülvédőt azt hogyan kell lemérnem,hogy améretek passzoljanak? A polár fáslinak mekkora hosszúnak kell lennie? Köszi a válaszokat! :)



2014. jan. 29. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkalta olcsóbban jössz ki, ha megveszed a boltban vagy a netről. Ha belegondolsz, elég drágák az anyagok manapság, a boltban azért adják "olcsón" az anyag árhoz képest, mert ott azért nem kis tételben vásárolnak a gyártók... Azért egy fülvédőt nem is olyan egyszerű szépen és pontosan megvarrni (gondolom én). :D

Azt hiszem paci pont hu-n hirdettek mostanában bárányszőrmét.

2014. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!