Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 13 évesen késő lenne elkezdeni...

13 évesen késő lenne elkezdeni versenyszerűen lovagolni?

Figyelt kérdés
12 évesen kezdtem el lovagolni és nagyon megtetszett a díjugratás. késő lenne elkezdeni versenyre gyakorolni?
2014. febr. 9. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Szerintem lovagolni/versenyezni sosem keso.. Persze sok idot vesz el a versenyzes.. Es ha mondjuk tovabbtanulasban gondolkozol befolyasolni fog.. En 5es fel eves korom ota lovagolok 13 eves koromig versenyeztem is.. Sajat ponim is volt. De mint minden álom .. Ez is veget ert el kellett adni, mert kinottem. Azota nagyon keves idom van lovaglasra de a szobeli felveteli után újra belerázódok a lovaglásba.. :) sok sikert, szerintem probald meg a díjugratást, ha még sem tetszik bármikor úgy dönthetsz hogy abbahagyod a versenyzést.. De emellett ugyanúgy járhatsz lovagolni :) sok sikert kívánok!
2014. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp - nyakunkon az Olimpia, már megvolt a megnyitó, úgyhogy ezt buktad.

Komolyra fordítva a szót, miért lenne késő? Van, aki húszon, harmincévesen kezd lovagolni, mert akkor engedheti meg magának, tetszőleges szintre eljuthat ettől még, ha ideje és pénze engedi - ehhez csak az kell, hogy fizikailag is képes legyen erre, de kevés kizáró tényező van azért. Meg persze kell egy jó ló.

Igazából Te jó korban vagy, ennél sokkal korábban igazán lényegi munkát lóval nem éri meg elkezdeni a porcosodás miatt.

2014. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy lenne késő... talán még korai is.... 1 év az nem sok idő
2014. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lovaglást soha nem lehet korán vagy későn elkezdeni! De azért egy versenyre elkél a tapasztalat! Sok gyakorlás :) Sok sikert kívánok
2014. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!