Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyire jó ló? Megéri az...

Mennyire jó ló? Megéri az árát így szöveg, képek és videók alapján?

Figyelt kérdés

Már elég gyakorlott lovas vagyok, több éve lovagolok. Most szeretnék egy saját lovat,mivel a lovardába, ahova járok eladják az iskolalovakat.


[link]



2014. febr. 15. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemrevaló kis paripa. Olyan 300-400e megér szerintem. Nagyon is illik rá amit írnak. Sok sikert! :D
2014. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*Az ára 500.000Ft e-mailben utánaérdeklődtem!
2014. febr. 15. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:

egyet javasolhatok, ettől az embertől ne vegyél lovat. már rengeteg kérdés volt vele kapcsolatban, drága lovak kupece, nagyon sokan megfürödtek már vele, sánta, idegbeteg, kehes lovakat is ugyanúgy elad leinjekciózva. személyesen is ismerek nem egy hulladék lovat ami hozzá került eladásra, és olyat is, aki onnan vett lovat, ami 1 hét múlva elkezdett köhögni és később kiderült az is, hogy volt korábbi patacsont törése.

de volt már itt ellenpélda is, de én továbbra is azt mondom azt a helyet messziről kerüld el! észak-pest megye összes jó származású, vagy szép, de valami miatt használhatatlan lovát hozzá hordják eladásra.

2014. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
500 sok érte szerintem. Jól ugrik , de 4 éves,azért még ebbe kell munka. Lovas alatt eléggé ki van nyúlva, ami nem feltétlen baj,4 éve lónak nem kell még annyira összeszedetten menni,viszont ennyiért kapni képzettebb lovat is.
2014. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

150-200

Tapasztalatlan ló és az első videón, csúnyán húzza a bal hátsó lábát.

2014. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezt így oké, hogy nézegeted, de ha komolyan gondolod úgy is elmész kipróbálod meg nézed hogy viszonyultok egymáshoz, hogy dolgozik :) akár a gazdája alatt hiszen már össze vannak szokva! :)
2014. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de ennek nem "gazdája" van, ez egy kupecnél van, akinél nyilván lovász dolgozik és lovasok lovagolják a lovait, ő maga valószínűleg se nem ült rajta, se semmi, tehát nem is ő eteti, takarítja, nem foglalkozik vele.
2014. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a ló nem ér annyit. Jó lenne tudni mitől húzza a lábát. A jól képzett-től meg még igencsak távol van.
2014. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!