Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez jó ló?

Ez jó ló?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 20. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mire kellene?
2014. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az egy jós, aki neked ennyiből megmondja.
2014. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az igaz :) Majd felhívom.. Csak hobbira kell, ezen a képen sztem nagyon csinik:)
2014. febr. 20. 21:42
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
x összeg/ló.. pontosan melyikre is gondolsz? mire is kéne? mit vársz tőle? milyen szinten vagy a lovakhoz? tudnád-e gondozni, nem úgy van, hogy megveszem eszméletlen sok dolog van egy lóval (azért nem mondom hogy gond mert egy igazi lovas örömmel csinál mindent velejáró dologgal!)
2014. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Te utolsó! Szerinted nem értek a lovakhoz, ha venni szeretnék egyet? Utálom amikor még az ember nem is ismeri a másikat, csak pár sorból amit a neten írt, és azonnal elmondja, hogy én felelőtlen vagyok...
2014. febr. 20. 21:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha nézegetni szeretnéd, ahogyan fut a mezőn, és borzolja a sörényét a szél, arra tökéletes. Ha lovagolni is akarsz rajta, ahhoz többet kellene tudni róla, minthogy csinos a pofija.
2014. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy mennyit tudok? :D
2014. febr. 20. 21:47
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem afelől vannak kétségeim, hogy te mit tudsz, hanem arról, hogy maga a ló mit tud. Ezt egy fénykép alapján nem lehet eldönteni róla. Még ha olyan fotó lenne, amin épp lovagolják vagy valami feladatot csinál... De persze az is kérdés, hogy te mit tudsz. Én csak egy átlagos hobbilovas vagyok, szóval nekem jól belovagolt pacit lehet csak a fenekem alá tolni, így számomra fontos, hogy túl legyen már a kiképzésen.
2014. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
43%
Ez #yolo
2014. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk onnan lehet sejteni egyet s mást, hogy felteszel egy tök amatőr és értelmetlen kérdést. :)
2014. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!