Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladó lovat keresek. Tudtok...

Eladó lovat keresek. Tudtok konkrétat?

Figyelt kérdés

Még bőven kezdőnek számítok.

Egy év kezdtem lovagolni. Egyik ismerősöm volt iskolalovát használom, de ő lehet hogy elköltözik és akkor viszi magával (Kérdeztem. Nem válna meg tőle. Mielőtt bárki javasolná).

Erős testalkatű, 184 cm magas férfi vagyok.

És egy türelmesebb, magas ló lenne az ideális. És lehetőleg nem horror(max. 400e) áron. (És mielőtt márki megszól, hogy nincs rá pénzem, jelzem, hogy bőven van, Csak nem versenylovat akarok és nem is áll szándékomban versenyezni. Sima, egyszerű hobbiló. 0-ás is jöhet. Sőtt.)



2014. febr. 26. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én is hasonló paraméterekkel kerestem. Csak végtlenül sok szerencsét tudok kívánni hozzá. Ámbátor lehet tudok egyet... PÜ..
2014. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Inkább JÓ edzőkhöz járj, próbálj ki minél több lovat, ne akarj egy év tanulás után sajátot! Jobban jársz.
2014. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű megtalálni az álomlovat, de nem lehetetlen. :-) Javaslom, hogy a lovasok.hu-n vagy bárhol, ha hirdetésben nézed, konkrétan írd be a paramétereket, amik számodra fontosak. Ha a találatok között látsz olyat, ami szimpatikus, akkor kérj meg egy hozzáértőt, hogy segítsen neked, nézzétek meg együtt, próbáljátok ki. Nem szokott gyorsan menni, de biztosan megtalálod a te lovadat. :-)

Ha esetleg megírod, merrefelé keresel (megye, országrész) akkor hátha valaki konkrétabban is segíteni tud. Gondolom, nem akarod negyvenkétszer átutazni a fél országot lónézés címszó alatt, tehát az lenne az ideális, ha nagyjából a te lakhelyed körzetében találnád meg a lovat. Persze van olyan ló, akiért érdemes nagyon messze is elmenni. :-)

2014. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még mindig keresel akkor érdemes szétnézni a lovasok.hu-n

Pl. [link]

2014. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!