Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugratás rajtengedély...

Díjugratás rajtengedély vizsga hogyan? Szeretném elkezdeni a felkészülést, ehhez most edzőt meg helyet keresgélek. Lovam nincs -még-, ezért először olyan vonalon indultam el, ahol tudják ezt biztosítani.

Figyelt kérdés
DE! A rajtengedély vizsga szabályzata szerint "a tagsági könyvben szerepelnie kell a felkészülést igazoló, a díjugrató szakágban regisztrált „A” vagy „B” kategóriás edző aláírásának". Most akkor csak ők készíthetnek föl rá? Vagy az aláírásuk kell hozzá, akkor pedig mi a teendő? Tudtok esetleg jó edzőt/helyet? Vagy bármi tapasztalat, nektek ez hogy zajlott?
2014. febr. 27. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak regisztrált edző írhatja alá, ez tény, de vannak jó edzők olyanok is, akiknek nincs meg ez a regisztrációjuk (nem azért, mert nem tudnák megtenni, hanem mert nem érezték fontosnak), ők is jól fel tudnak készíteni, csak keresned kell egy olyat, aki alá is írja a papírodat.

Tök ismeretlenül persze senki sem fogja a nevét adni a dologhoz, de ha a felkészítő edződnek van regisztrált edző ismerőse, akkor megboltolják a dolgot.

Azt viszont nem írtad, hogy hol laksz, mert ha mondjuk Sopronban, akkor hiába ajánl neked valaki Nyíregyházán edzőt.....

2014. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah! Igen persze :D Én Nógrád megyében lakom, de Bp környékén keresgélek, mert az még elérhető közelségben van -főleg pesti oldalon pl Érd, Tárnok, Simonpuszta már messze van :/-
2014. febr. 28. 10:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként relatíve elérhető közelségben bárhova elmegyek.
2014. febr. 28. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy Nógrád megyén belül hol laksz?:)
2014. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fortuna09 válasza:

Szia! Én őrbottyánba járok lovagolni már szereztem rajtengedélyvizsgát...edzőm fel tud készíteni,lovat adni....

ha érdekel küldj üzenete és küldök elérhetőséget.

2014. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!