Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Belga lóval foglalkozó emberek...

Belga lóval foglalkozó embereket ismertek?

Figyelt kérdés
Régóta dédelgetett álmaimat kezdtem el nemrégiben a teljesítés fázisába emelni...ezek közül az egyikhez kérném a segítségeteket...Hidegvérű belga ló....Hmmm...régóta szeretnék egyet, csak nem tudom, kihez fordulhatnék ez ügyben...próbálkozásaim már voltak, több-kevesebb sikerrel, de inkább kevesebb...minden segítséget/infót előre is KÖSZÖNÖK!

2014. márc. 3. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy tisztavérű,esetleg érdeklődj,hívd fel a gazdáját,honnan van stb.. Ha gondolod,erről a lóról is kérhetsz képet :)


[link]

2014. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekik vannak még belgáik,meg lehet kérdezni,hogy honnan szerezték :)


[link]

2014. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A lovasok.hu volt az első, ahol keresgéltem, ott már mindenkivel "beszéltem", inkább kevesebb, mint több sikerrel. A jófogás.hu-n találtam egy illetőt, aki segítőkésznek tűnik, de nem látok át a telefon túloldalára, így igyekszem minél több információt gyűjteni.

A batatanya.hu weboldalt köszönöm, fel fogom venni velük a kapcsolatot, és ott leszek áprilisban a rendezvényen!

Aki még tud, kérem, és köszönöm; segítsen!

2014. márc. 4. 20:34
 4/5 gergo1998 ***** válasza:

Találtam pár belga tenyésztőt, kérdezd meg őket hátha szerencséd lesz


[link]


[link]


[link]

2014. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy!

...bár már őket felkerestem, de KÖSZÖNÖM! :-)

2014. márc. 16. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!