Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerülhet egy uniós...

Mennyibe kerülhet egy uniós tagállamból behozott törzskönyves ló honosítása Magyarországon?

Figyelt kérdés
Megvásároltam egy painthorse lovat Cseországból előírás szerint, minden eü. vizsgálatot megelőzően. Igazából senki sem tud erről meggfelelő felvilágosítást adni.

2014. márc. 10. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A Lóútlevél Irodát kérdezted már? Vagy a Paint Horse Tenyésztők Egyesületét?
2014. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kérdeztem, átirányítottak a Painthorse Tenyésztő Egyesülethez és beszéltem telefonon egy ügyintézővel, aki azt a tájékoztatást adta hogy helyszíni megtekintésre küldi az illetékest. Ez volt fél éve és még azóta sem jött senki. Hívtam őket többször, de mindig azt a választ kapom hogy a doktor úr nagyon elfoglalt és mi nagyon messze vagyunk! (330km) Szóval fogalmam nincs hova tovább.
2014. márc. 10. 17:04
 3/3 gergo1998 ***** válasza:
Frízeknél 2o.ooo-Ft. ugyhogy neked is 2o.ooo-25.ooo Ft körüli összeg lesz
2014. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!