Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nincsen elhízva? Ti ilyen...

Nincsen elhízva? Ti ilyen videót felraknátok egy hirdetésbe?!

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem ez a ló el van hízva, (vagy csak vak vagyok?) és én ilyen videót sosem raknék ki hirdetésbe, tisztán látsik, hogy nem dolgozik szívesen, ellenszegül a feladatoknak... pl.: 4:16-nál, 4:54-nél elég sokáig ugrál, 7:03-nál nem arra megy amerre a lovas szeretné, stb Ti megvennétek, mit gondoltok róla?



2014. márc. 10. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztos nem raknél fel, de tulajdonképpen becsülendő az eladó őszintesége, ha odamegy a vevő, úgyis látja, hogy hogyan dolgozik a ló, nem kell eltitkolni, ha nem megy óramű pontossággal. Ilyen kis összezörrenések minden lóval előfordulnak, azt ne is gondold, hogy veszel egy lovat és ilyen apróságokkal nem fog bepróbálkozni nálad. Nekem egyébként nem tetszik a ló, nagyon kövér, féláron vettem ennél jobbat, fele időset.
2014. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért ilyen kövér mert nincs rendesen mozgatva, ez megmagyarázhatja az ellenszegülést is, lehet ha lefogyna és rendszeresen lenne mozgatva egy jó ló lenne. A mozgása kényelmesnek tűnik, hobbira tökéletes lenne, de komolyabb sportra nem hinném. Mellesleg könnyebb egy lovat lefogyasztani mint felhizlalni :D Jó takarmány hasznosítónak tűnik az a tipikus jó levegőn és vízen is meghízik, szerintem ez nem hátrány, bár tény hogy el van hanyagolva.
2014. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!