Kezdőoldal » Állatok » Lovak » S. O. S mit csináljak? (Lányok...

S. O. S mit csináljak? (Lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Még csak nem rég jött meg a menzeszem ezért nem éppen rendszeres.

Most éppen kedden jött meg és szinte semmi nem volt viszont penteken és ma nagyon sok van ( este teljesen olyan lett a lepedő) viszont ma megyek lovagolni és nagyon félek hogy átázok vagy hoyg olyan lesz a nyereg.Mit csináljak? Tampont nem használhatók.



2014. márc. 15. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lehet akkor ne menj.
2014. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mar nem eleget vissza mondani mármint vissza lehet csak ki kell fizetni akkor is ha nem megyek és nem mondtam le időbe
2014. márc. 15. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Közvetlen lovaglás előtt cserélj betétet és imádkozz, hogy kitartson.
2014. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Volt, hogy erős volt nekem és ugyanúgy lovagoltam. Tegyel fel esetleg dupla betétet. :) és vastagabb nacit. :) Hidd el nem fogsz átázni. :)
2014. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat :)
2014. márc. 15. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:
dupla betét,előtte cserélj, és vegyél fel a naci alá egy sortot ;)
2014. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így lovagolni. Semmi extra még a legerőseb napokon sem ázott át egyszer sem :) esetleg a 2 bugyi se rossz megoldás vagy vastag naci. De lehet kapni már Always betétet aminek most pontosan nemtudom a nevét de valamilyen éjszakai...na az aztán birja. igaz nagyon nagy és nekemis kilóg kicsit a bugyimból de nagyon jó!
2014. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A vatta ilyenkor jó mert kényelmes és nagyon nehezen ázik át.

2014. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!