Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak nekem van bajom a lovasok...

Csak nekem van bajom a lovasok.hu-val? Milyen oldalakat néztek helyette?

Figyelt kérdés

Nem működik a részletes keresés hónapok óta. Hiába írom be a feltételeket, a felét jegyzi csak meg és 0 találatot ad. Ha csak a kort írom be, arra legalább emlékszik, akkor 38 oldalnyi hirdetést nézhetek át, köztük rengeteg ló 2-3-4 hirdetésnél is fent van. Hiába írtam nekik, hogy ez a hiba hónapok óta fenn áll, két levelemre se reagáltak és nem szűnt meg.


Ráadásul még fizetni is kell ezért a színvonalért. Eddig csak eladó lovakat nézegettem, ott még elmérgelődtem magamban, de most el szeretném adni a lovamat. Ezért a színvonalért nem kívánok fizetni, köszönöm, mert a vevőjelöltek nem fogják megtalálni a hirdetésemet.


Hol hirdessem meg a lovamat, ahol működik a kereső, és színvonalas oldal? 5-800 ezer Ft értékű lóról van szó, ezért fontos, hogy színvonalas oldalon hirdessem, mert nincs mindenkinek ennyi pénze, de sajnos a lovasok.hu oldalon attól tartok, nem tudom eladni.



2014. márc. 16. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs bajom a lovasok.hu-val de szoktam más oldalakat is nézni :

[link]

[link]


Lóeladásban nem tudom milyenek de remélem segítek vele valamit :)

2014. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy kíváncsiságból megnéztem... Semmi baja a keresőnek, akárhány paramétert adok meg, mindet jegyzi és úgy szűkíti a keresést. :)
2014. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És van még a lovam.hu, ha jól tudom, ingyenes.
2014. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én csak a Lovasok.hu-t ajánlom. Előfordult hogy voltak technikai problémáik, de szerintem csak azért, mert láthatóan folyamatosan fejlesztik az oldalt. Persze, hogy kinek mi a jó, az szubjektív, de miután a közelmúltban két lovat is sikerült eladnunk az oldalon keresztül én nem hirdetek máshol. Ha nem bánod, hogy a lovad viszonylag sok szarvasi és békéscsabai ló és ellenőrizetlen hirdetések közt jelenik meg, akkor próbálkozhatsz a Lovam.hu, Jofogas.hu, Aprod.hu, Express.hu, Horsetrader.hu oldalakkal. Még annyi, hogy ha mégis a Lovasok.hu-n hirdetsz, mindenképp válaszd valamelyik képes hirdetési módot, mert nagyon megéri. Hónapokig hirdettem kép nélkül, alig kaptunk hívást.. Kiemeltem a hirdetésteinket és két hét alatt eladtuk az egyik lovunkat. Sok sikert!
2014. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!