Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Videót keresek!?

Videót keresek!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! régebben láttam you tube-on több videót is pl.: hogyan közelítsünk a lóhoz, lépés, irányítás, ügetés, vágta, tisztítás, nyergelés...... szóval minden féléről volt videója egy nő volt és a lova, de most bármit beírok a keresőbe nem adja ki azt a videót sőt semelyiket sem amelyiket keresem róluk. Nagyon szépen megköszönném ha tudnátok segíteni hogy mi lehetett a neve. ja és úgy emlékszem minden videó előtt volt egy kép a lóról és nyerítés hang volt alatta. köszönöm előre is garantált a zöld kéz :)
2014. márc. 22. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudom mire gondolsz :D Vikta és Sanzon. De ha csaz Sanzont írsz be úgy is ad ki találatot.:)
2014. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a Sanzonos videó lessz! :-)
2014. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jaj igen de ahogy beírtam mindegyik videója le van törölve :(( nem tudom miért, you tube-on se találtam a csatornáját :( azért ment a zöld kéz mindkettőtöknek
2014. márc. 22. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!