Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen?

Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon csúnyán lovagol a pasi szerintem, a ló pedig mintha mindig felrántaná a fejét, és úgy rohanna. Úgy látom a szájába is mindig beleránt. Érdemes lenne megnézni/kipróbálni, vagy inkább hagyjam?



2014. márc. 23. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem túl vonzó képeket rakott ki a hirdető. Biztos azt szerette volna tudatni, hogy a lovas egy nagy macsó, a ló meg egy igazi kemény ló. Ezt üzenik a képek. A lovon ülő kéz- és lábtartásába tényleg bele lehet kötni, de nem ez a kép témája.
2014. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes kipróbálni, mert ilyen lovassal a legtöbb ló nem menne különbül. Kipróbálod, aztán meglátod, hogy alattad hogyan viselkedik.
2014. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem ezekből a képekből az derül ki, hogy ez egy nagyon jóindulatú ló, hogy még egy ilyen bénát is zokszó nélkül elvisel a hátán.


szerintem jól néz ki, korrekt az ár, érdemes megnézni. még a végén hálás lesz a ló, hogy végre valaki olyan ül rajta, aki nem tépi szét a pofáját!

2014. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amerika911 válasza:
Szép kis ló.Jól áll. (A pasi tényleg keményen lovagolja.) Jól rakja a lábait. Annyit meg ér, hogy meg nézd, kipróbáld és meg tudod, hogy megveszed vagy sem.
2014. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!