Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek (link)?

Szerintetek (link)?

Figyelt kérdés

[link]


Vélemény?


2014. márc. 24. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A próbalovaglást meg kellene ejtened, mert ha csak most lovagolták be, akkor arra számíts, hogy lesz még mit tanítani neki.
2014. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem jó. Háta lovas alatt beejtve,fara is magasabb a marjánál. Azon túl ez max annyira van belovagolva a képek alapján,hogy csak beülve van. Magyarul megtűr a hátán.. Korához képest semmit nem tud,1 hete lovagolja mindennap azt írja,hát ez sokat elárul már. Én nem venném meg.
2014. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem csak tenyésztésre lenne jó, amennyiben tényleg Imperiál származék. Hobbira felejtős, hiszen lényegében semmit sem tud. Egy hete lovagolták be, megtűri az embert a hátán, ez édeskevés, már a 3 és fél éves csikóim is többet tudnak nála. Én nem mondanám, hogy meg van süllyedve a háta, habár elég gyanús, de nem oldalról van a fotó, viszont erre mindenképp rá kéne izmosodnia, és támaszkodást követelő lovasnak kéne alaposan átlovagolnia, ami kb 3-4 hónap. Ha még ezt is bevállalod, akkor mehet, de szerintem ilyen idős korban elkezdeni az érdemleges belovaglást elég felelőtlen dolog. Érdekelne, vajon miért váratott magára ennyit ez a dolog, még ha versenypályáról került volna le (amit nem írnak, úgyhogy ezt is kétlem) akkor is indokolt lett volna az átlovaglása még 5éves kora előtt. Az sem tetszik, hogy az oltást pozitívumként írja le. Nálam alap egy rendszeresen oltott ló, és ha ez megvan, akkor meg kit érdekel, hogy az ideit megkapta-e már, ha lovat leszek, akkor nyilván lesz pénzem beoltatni akkor is, ha az második félévben lesz aktuális.
2014. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!