Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek mi a véleménye a galopps...

Kinek mi a véleménye a galoppsportro és tud e ajánlani valami sulit?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert zsoké szeretnék lenni de sok roszat hallok (olvasok) a zsokéságrol PL."állat kínzás,,ha valaki tud valami jo sulit akkor irjon annak örülnék a leg jobban ha olyan is irna aki jár (járt) egy ilyen zsoké iskolába a válaszokat előlre is köszönöm!!

2014. márc. 31. 21:07
 1/4 anonim válasza:
Én nem jártam, viszont 4 osztálytársam oda járt, amíg át nem jött a mezőgazdasági suliba Vácra, lótenyésztő szakra. Elvileg Dunakeszik, Alagon (Alagi tréning központ) van egy suli Széchenyi István Galopplovas tagozat. De mivel ez galopp, ezért szükséges egy kis lovastudás. Fontos a magasságod, és a súlyod is, ezt remélem tudod.
2014. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy mind ez szukséges hozzá de azt nemtudom hogy valójában ez milyen a lovakra nézve mert ugyanis olvaszam a neten olyat is hogy állat kinzás meg hogy 2-3 évig futnak utánna irány a vágó híd stb. és ezért szeretnék jobban informált lenni! annak örülnék a le jobban ha abból a négy osztálytársadból legalább egy irna nekem erre az e-mail-re:lalakissek.kl@gmail.com előlre is köszönöm!!
2014. ápr. 6. 11:09
 3/4 anonim válasza:
nem, ez nem állat kínzás ezt felejtsd el. Angol telivérek futnak kb 4 évig, utána eladják őket. Csak akkor kerülnek vágó hídra ha nem tudják eladni senkinek. Mivel ezek egész életükben galoppozni voltak, utána nem lehet használni másra őket csak hobbi lovaglásra, de azt is csak hosszú hónapok után, mivel nehezen állnak át sima könnyű vágtára a gyors galoppból. Sajnos most nem tudok jelezni az osztálytársaimnak egyéb okok miatt, de ugyan annyit tudok én is mint ők a galoppról, mivel én is voltam már galopp versenyen, és verseny istállóban nevelkedtem én is.
2014. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz
2014. ápr. 25. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!