Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen nevet adnátok neki?

Milyen nevet adnátok neki?

Figyelt kérdés
Van egy deres hannoveri ugrólovam kanca.I vagy W betűvel kéne kezdődnie.Mindegy hogy magyar vagy angol név.Apukámnak Infiniti jutott az eszébe (nem tom hogy irják).Nekem White illusion tetszik.Szerintetek melyik a jobb?Vagy ha tudtok jobbat akkor irjatok légyszi.

2014. ápr. 8. 18:27
 1/5 anonim válasza:

[link]

Itt van rengeteg. Lesd meg. :)

2014. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De mi a neve? Mi van az útlevelében? Mert ha az gáz is azt még át lehet alakítani úgy, hogy használható legyen. Vagy mi alapján kell I vagy W betűvel kezdődnie?
2014. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az útlevelében Igéret van nekem ez nem tetszik mert az egyik iskolalovat így hivják a lovardába ahova akarjuk vinni.
2014. ápr. 8. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha versenyezni fogsz vele, és a lónak már van magyar útlevele, akkor ha át is nevezteted 30 ezer Ft-ért, akkor is mindig ott marad a neve mögött zárójelben az előző neve. Például így: White Illusion (e.: Ígéret). Szerintem ez így sokkal rosszabb mintha nem neveztetnéd át. Az Ígéret nem egy rossz név, de te úgy hívhatod ahogy akarod. Csak nem éri meg átíratni (véleményem szerint!!!).
2014. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Ígéret nagyon szép! nekem legalábbis nagyon tetszik, én tuti nem nevezném át.
2014. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!