Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó ez a ló?

Szerintetek jó ez a ló?

Figyelt kérdés
[link] Nekem tetszik:)) Hobbira kéne..
2014. ápr. 18. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Kép alapján nem lehet megmondani,jó-e.Menj oda,próbáld ki.Ha megfelel,vedd meg.Állatorvost is érdemes magaddal vinned,hogy nézze át.

Szimpatikus lovacska amúgy.

2014. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan veszi meg, aki tud lovagolni, tud szár felett menő lovat korrigálni, akár még jó is lehet.
2014. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szép ló, és nagyon ígéretes a leírása. :) De szerintem nem 160 cm marmagasságú, hanem annál magasabb.
2014. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudják,hogyan kell eladásra szánt lovat fényképezni. hobbira max,semmi több,és többet nem is ér ennél az árnál. sok előnytelen kép,egy semmitmondó videó. Egy átlagos lónak látszik,de koránt sem idomított,lehet még az alapokat is át kéne frissíteni benne. Az viszont megfigyelhető,hogy a kötőfék lovaglásnál is rajta,most vagy ilyen igénytelenek,vagy kantározási problémák lehetnek vele.... Szerintem van ebben az árban jobb hobbiló is .
2014. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bakker, ha egészséges, vedd meg, komolyan! Iszonyú jóindulatú ló, ha van egy kis hozzáértésed, vagy meg tudsz kérni valakit, hogy kicsit finomítsa, lovagolja össze, szuper kis ló lesz belőle. Az a birkatürelem, amivel ezeket a széküléses, szánkózós kezű, nyeregbepréselődős, faderekú "lovasokat" viseli, hihetetlen. Még el se viszi a kiscsajokat, pedig minden lehetősége megvan rá. Le a kalappal a paci előtt, kiváló hobbiló-alapanyag. :-)
2014. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!