Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglópálya kavicsból?

Lovaglópálya kavicsból?

Figyelt kérdés

Ez a pálya miből van?

Olyan a hangja (és a kinézete is) amikor lépked rajta a ló, mintha apró kavicsok lennének... De az nem rossz a lábának?

https://www.youtube.com/watch?v=mIigBoVJqv8


2014. ápr. 30. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tényleng kavicsból van de az nagyon rosz a patájának meg is sántulhat
2014. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kavics!ez homok csak nm a megszokott tengerparti hanem olyan amelyik kicsit sarosodik es vizes itt is es ezert hallatszik ugy
2014. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem is kavics, én annak látom és annak is hallom.


de választ nem tudok adni a kérdésre, hogy rossz-e a lábának, azt gondolnám igen, de a lovat szemmel láthatóan egyáltalán nem zavarja.

2014. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy homok legyen, mert "ugrásnál" látszik, hogy nagy szemcsékben repül. Ez vagy kavics, vagy valami hi-tech anyag, ami kavicsnal látszik, de inkább előbbi.
2014. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet homok. Az, hogy ugrásnál milyen méretben repül, az "lényegtelen". Nézz meg valakit akár egy szimpla vágta során is vizes, homokos talajon, ott is van, hogy "darabosan" repked...
2014. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aha, most már csak azt magyarázd meg, hogy mért vanak sűrű fekete foltok az egész pályán? A homokot ha leveri az eső nem így néz ki, ha ló felszántjaa ptájával, akkor sem így néz ki.

Összehasonlítás képpen ilyen a homok:

[link]

2014. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamilyen speciális all weather talaj.
2014. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kezdek vitatkozni, mert felesleges, egyikünk sem volt ott és nem tud biztosat mondani. Ami tuti, hogy a képre és a hangra se lehet adni. A minőség rossz, a hang pedig simán lehet a "cuppogó" nedves talaj is.

Az, hogy linkeltél egy homokos képet meg megint nem jelent semmit. Többféle homok létezik egyrészt. Másrészt pedig, lehet keverve is valamivel és azért is lehet másabb a színe és az állaga.

2014. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerem a lanyt aki lovagol a videoban internetrol,sokszor beszeltem vele.lattam rengeteg videojat /kepet.AZ NEM KAVICS!
2014. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez vagy kavics vagy valami speckó anyag. Utólsó:hogy ismerheted a lányt ha az egész vidió angulul van? (nem szeretnék veszekedni nem azért irtam hogy belédkösek csak kivántcsi vagyok)
2014. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!