Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan fonjam be a lovam farkát?

Hogyan fonjam be a lovam farkát?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam befonni a lovam farkát, de nem sikerül, mert össze vannak állva a tincsek. Amikor kiakartam fésülni (direkt lófésűvel) akkor pedig kitépődtek a szálak és még mindig nem tudtam tincsekre választani. Mit csináljak vele, hogy be tudjam fonni?

2014. máj. 16. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
én egyszer csináltam de úgy megrugott hogy egy díjugrató is megirigyelte volna akkorát repültem
2014. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fésüld ki az ujjaiddal, és (mivel úgyis közeledik a jó idő) vizezd be kicsit, és próbáld meg úgy befonni.
2014. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg ezeket nézd meg: [link]
2014. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- OFF -

Bocs, de megláttam a kérdést, és jót nevettem. Nem ki nevettelek, csak úgy magán a kérdésen nevettem. Danke. :)

2014. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát csak ne egy nagy fonást csinálj.. Én egyszer csináltam, és nem számoltam azzal, hogy a ló majd megpróbálja hajtani a legyeket.. gondolom a többit már kitalálod :D
2014. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy ez a ló nem rúg meg, nagyon szelíd. A legyekkel meg vigyázok ;)
2014. máj. 17. 09:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd befonni? Én versenyre úgy szoktam, hogy a tövénél elkezdem két oldalról és azzal a halszálka fonással megyek egy darabig, majd befejezem azt a tincset és ennyi.
2014. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lapos kefével szépen ki lehet fésülni. Én is kézzel bontogattam, hogy ne fogyjon, aztán meguntam és vettem egy kefét. Nem szed ki sok szőrt.
2014. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!