Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Használ valaki Ilyen kengyelt?...

Használ valaki Ilyen kengyelt? Tapasztalatok? Vélemények? www.aranypatkoszeged.hu/hu/kengyel-kengyelszij/1061-kengyel -freejump-soft-up-pro. Html

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eddig csak szponzorált lovasokon láttam ilyet, mert nagyon drága. Pl Krucsó Szabolcs, Burucs Borbála. Szerintem ha rájuk írsz face-en talán válaszolnak, hogy fizetnének-e ennyit ezért a kengyelért és milyen benne lovagolni.
2014. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó ötlet:)

Igazából csak azért érdekel mert nem értem miét Ilyen drága....meg láttam hogy egyre több lovas használja...

2014. máj. 24. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kengyelem van, azért drága, mert "biztonsági kengyel", valami szilikon féle anyaga van. Rossz tapasztalat, hogy kényszeresen előre tolod a lábad. Nagyon jó kengyel, nem csúszkál benne a lábad.
2015. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is freejump kengyelem van.Eddigi valaha vett kengyelek közül valóban a top.Az ára miatt sokat vaciláltam én is rajta,végül megvettem, de valóban megéri, nagyon szeretem.Széles talptámasz,stabil,masszív, mégis könnyed anyagú érzésem van benne. Lehet más kengyel pl. Spenger vagy hasonló is tudja ezt, én erről tudok csak nyilatkozni.:)
2017. aug. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!