Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha leteszem a díjugrató...

Ha leteszem a díjugrató rajtengedély vizsgát, utána ha versenyezni akarok akkor szükséges edző?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy ha elmúltam 18 éves akkor már indulhatsz edző nélkül is, ez igaz?

2014. máj. 26. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Rajtengedély vizsgán be kell írnod az edződ nevét csak így teheted le , és ha erre van edződ utána már nem ?
2014. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

És hogy szeretnél versenyre készülni, ha nincs edződ?

Ha nem is regisztrált edző, de jó, ha valaki kijavít, mert a rajtengedélyhez nem kell tökéletes tudás, sok apró hibája van az indulóknak, viszont egy szemfüles ugratáshoz értő kiszúrja, hogy hol lehet javítani, akár másodperceket, centiket nyerni.

Szóval, ha nincs melletted szakember (nem mondom, hogy papíros edző), akkor jó eséllyel megragadsz egy szinten.

2014. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!