Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve(nyáron lesz 4 éve,hogy)lovagolok.Eleinte egy ismerősnél lovagoltam egy tanyán,ahol ugyan volt pálya,de fedett lovarda már nem,így a lovaglás az időjáráshoz volt kötve(ha nagy sár volt akkor nem lehetett semmit csinálni) + a tél is kiesett és ehhez hozzá jött még az is,hogy "csak" fél órát lovagoltam(mivel testvéremmel lovagoltunk).Amikor már tesóm nem járt lovagolni akkortól volt úgy,hogy heti egyszer 1 órát lovagoltam(azért jártam heti egyszer mert az oktatóm iskolába majd dolgozni járt).De most szeptemberbe kezdem el a gimnázium testnevelés szakát.Így kellett járnom külön edzésekre heti kétszer-háromszor.A lovaglást elfogadták,ezért elkezdtem november közepétől az egyik lovardába járni heti kétszer.És mostanában azon kezdtem el gondolkozni,hogy visszamegyek a régi edzőmhöz,mivel lassan vége a sulinak és jön a nyár szóval az időjárással (remélem) nem lesz gond.Igazából azért szeretném otthagyni a lovardát,mert ott (szerintem) nem nagyon oktatnak.Olyan szempontból igen,hogy mondogatják azt,hogy nyomjam le a sarkam,vállakat hátra stb. de az előző oktatom mindent részletesen elmagyarázott,h mit miért csináljak és ott jobban is éreztem magam(+csak én lovagoltam nála).

Szóval ki maradnátok vagy vissza mennétek.Tudom,hogy ez az én döntésem stb, de nem vagyok biztos magamban.Köszönöm,hogy elolvastátok azt meg még jobban köszönöm ha válaszoltok is ^^


2014. máj. 28. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem lehet egyszerre mindkettőt? Vagy télen ezt, nyáron azt? Nem annyira lelki dolog ez ám, hogy ennyit kelljen gondolkodni rajta. Csináld úgy, ahogy neked kényelmesebb.
2014. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lovardában gondolom adnak igazolást és azt el is fogadják, míg egy magán embertől nemigazán (ha csak nem jegyzett szakedző).

Nyáron odamész lovagolni ahova akarsz, viszont ősztől megint kénytelen leszel a loviba menni, már csak a papír miatt is. Vagy keresnék egy harmadik helyet.

2014. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az előzővel egyetértve: keresnék egy harmadik helyet, ahol jobb az oktatás, és adnak igazolást a sulihoz. viszont az első hely az maradhat mellette, mint "hobbi".
2014. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Itt a közelben ugyan vannak lovardák,de nincs fedeles és az oktatás sem a legjobb.Igazolást még egyenlőre nem kérnek.
2014. máj. 29. 16:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!