Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Heréltre jó a citromsárga...

Heréltre jó a citromsárga vagy a narancssárga nyeregali? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam nagyonszépeket,és úgygondolom jól is állna neki.. de sárgát heréltre??? :/ köszönöm! :)
2014. jún. 8. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat... Hja, hogy b*zis-e? Ez miért számít? Lovaknál nincsen ilyen, nyilván a pink szett már furcsa lenne, de elárulom; a lónak édesmindegy hogy milyen színek vannak rajta, és még azon sem sértődik meg, ha neadjisten nem harmonizálnak a színek. Ha a funkciöját
2014. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*funkcióját ellátja, akkor perfekt választás.
2014. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lónak tökmindegy :))). Ha Neked az tetszik, ás ahogy előttem írják, funkciójának megfelel - akkor miért ne?
2014. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? nekem is heréltem van, citrom és narancssárga, illetve kék izzasztót használok. egyedül rózsaszínt és lilát nem tennék rá, de ma már a férfiak is simán felvesznek akár pink pólót, vagy pulcsit is, szóval akár még az is belefér. de a sárga az sosem volt női szín!
2014. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ménre használok citrom meg narancssárgát... meg pirosat is. Még nem szólt miatta, hogy gáz lenne neki... :)
2014. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
olyan színt raksz rá amilyet akarsz:D neki tökmindegy lesz.sajnos egyre több lovast ismerek akik azt hiszik ,hogy ha valami csili-vili full drága szettet megvesz a lónak az jobban szereti majd:D (nem neked írom csak úgy átlagba)ha meg neked tetszik ,akkor miért ne? ismerek olyat akinek a heréltjén aranycsillámos-rószaszín kötőfék van:D
2014. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!