Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyeregkészítés árak?

Nyeregkészítés árak?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy egy barna, nagy támaszos díjlovasnyereg elkészíttetése milyen árban mozog a Neizernél, a Hunique-nál, vagy Barthnál? Valakinek van tapasztalata velük? A Neizerről csak jókat hallok, a többieket viszont nem ismerem. Azért nem írok rájuk az árral kapcsolatban, mert egyáltalán nem biztos hogy csináltatunk és nem szeretnék előre terveket szőni. Köszi a normális válaszokat!

#barna #ár #nyereg #Barth #díjlovas #nyergesmester #nagy támasz #nyeregkészítés
2014. aug. 6. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A Neizerről tudok, náluk 165.000-220.000 Ft + áfa árban vannak a díjlovas nyergek, ha megmondod, melyik típus érdekel, megnézem konkrétan, mert nemrég kértem tőlük árlistát. Szerintem nyugodtan kérhetsz mindannyiójuktól, először mindenki csak érdeklődik, felméri a terepet és nem biztos, hogy rendel is.
2014. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, nekem Neizerem van, szintén díjnyereg, csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla.


Barth honlapján egyfajta díjlovas nyerget láttam, ha jól rémlik, 250-300 ezer között mozgott.

2014. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Nonius, Nonius Delux és a Trianon érdekelne elsősorban tőlük, de akkor én is kérek árlistát :)
2014. aug. 6. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:

A Neizer mostanában, ha jól tudom, elég gyenge szintetikus vázra építi a nyergeit, és a kápáknál könnyen szétmennek. Én ezt csak halomásból mnodom persze, ismétlem. A Barth nekem indokolatlanul drága, már a többi terméküknél is, de mondjuk az biztos, hogy jó...

Én a helyedben egy használt, de márkás (Prestige, Kentaur, Stübben, PEssoa, PAssier, Kieffer ha szintetikus, akkor Wintec... vagy amiben eddig ültme, és nagyon bejött, a Bruno Delgrange Virtuose nyereg), jó nyerget néznék, igazából.

2014. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

170.000, 179.000 és 175.000 Ft + áfa az áruk.

Azt viszont nem tudom, hogy barnában készítenek-e, bizonyára, de én még sosem láttam.


Nekem még régebbi favázas van, az újakról nem tudok nyilatkozni, annyiban biztos jobbak, hogy flexibilisek. A vázra 10 év garanciát adnak.

2014. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 3-as, Bruno Delgrange Virtuose nyereg milyen árban van MO-n és honnan lehet beszerezni? A honlapjukon nem látok árat, de remélem hogy forgalmazzák itt is.
2014. aug. 6. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:

A hunique nagyon elszállt árilag, mondjuk minőségben nagyon jó. 1000 EUR felett vannak a nyergeik.

Én nem csináltatnék nyerget, 200-ért már nagyon jó használt márkásakat lehet kapni, lehet próbálgatni, cserélgetni, ha nem jó, vagy méretre alakíttatni. Egy pár éves stübbent megkapsz 600 EUR-ért, lóra alakíttatod 10eFt-ból, és pár év múlva majdnem ennyiért el tudod adni. A készíttetet nyergeket meg évekig próbálják árulni, ha épp úgy alakul, vagy óriási buktával lehet eladni. Sajnos itthon nincs értéke az ilyesminek, nagyon márkafüggő a piac.

2014. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nyerges válasza:

A Hunique pont a fele egy nyugati piacon, ebben a kategóriában lévőnek.

Lóra-, lovasra készül. A későbbiekben is állítható, alakítható megoldásokkal.

A Hunique egyébként használt, egyéb nyergeket is méretre állít és szakmailag segít egy használt nyereg lebonyolításban.

Írj nekik.

2014. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!