Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki tud angol ló neveket?

Ki tud angol ló neveket?

Figyelt kérdés

Hello!

Ló neveket keresek kancának M betűvel Ménnek L betűvel keresek angol lóneveket!Már több oldalt néztem de egyik se tetszet!Ha tutsz lécci oszd meg velem!


2014. aug. 10. 17:39
 1/3 anonim válasza:

May, Mermaid, Mercedes, Midnight, Miracle, Moon, Moonglow, Mistique, Magic, Marigold, Mistery, Mackenzie, Mercy, Madonna, Majestic, Maiden, Martini, Memory, Moonshine, Mistress


Legacy, Leonardo, Limit, Lucifer, Legend, Lightening, Logan, Lord, Lotto, Lucky

2014. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Még az első vagyok

Malibu, Montana, Melody, Magenta, Magnolia, Mahagoni, Marmalade, Misty


Latigo, Levi, Loco (azt jelenti őrült), Lucius, Leroy, Looney, Lexus, Luca, Luther, Leroy


L betűvel elég nehéz... Ezek nem olyanok, de gondoltam azért megosztom, hátha: fiú: Duke, Jupiter, Mercury, Shadow, Machete, Spirit, Amor, Adonis, Mischief, Whiskey, Gigolo, Amadeus, Diesel lány: Talisman, Sonata, Twilight, Diamond, Calypso, Echo, Almond, Aphrodite, Blizzardm, Buffy, Duchess, Fancy, Iris

2014. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon szép neveket osztottál meg velem!Elég nehéz választani közüllük! :)
2014. aug. 21. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!